Право на освіту дітей з інвалідністю

IMG_2196

9 жовтня 2015 року в СЗШ № 281 відбувся Всеукраїнський круглий стіл на тему: «Право на освіту дітей з інвалідністю: проблеми та перспективи» (у рамках науково-педагогічного експерименту «Психолого-педагогічний супровід дітей зі зниженим зором у класах із інклюзивним навчанням в умовах загальноосвітньої школи»). Координацію дослідно-експериментальної роботи здійснює НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка.

Програма круглого столу

Учасники заходу мали можливість ознайомитися із навчально-виховним процесом у спеціальному ДНЗ № 219 для дітей із порушенням зору, а також відвідати заняття у спеціальних класах для дітей зі зниженим зором у СЗШ № 281. На круглому столі йшлося про організацію управління в школі з інклюзивним навчанням, корекційну допомогу та психологічний супровід дітей із особливими потребами, специфіку навчання в інклюзивному та спеціальному класі, підготовку вчителя до роботи в класах із інклюзивним навчанням, переваги інклюзивної освіти та її впровадження в умовах сьогодення тощо.