Робоча нарада представників експериментальних ЗНЗ

21 жовтня 2016 року, о 15-30, в аудиторії 131 Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (пр. П. Тичини, 17)  відбудеться робоча нарада заступників директорів та психологів експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів, що беруть участь в дослідно-експериментальній роботі «Програма професійного розвитку педагогічного персоналу навчального закладу».

На нараді С.В. Івашньова,  заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук,  представить нові навчальні модулі психолого-педагогічного  спрямування та авторські тренінги, проведення яких заплановано на 2016-2017 н.р.

Старший науковий співробітник НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій , кандидат психологічних наук О.Л. Мерзлякова  надасть інформацію щодо психологічного інструментарію дослідження та порядок проведення опитувань в навчальних закладах.

Учасники узгодять порядок формування навчальних груп та графік проведення навчання.