Засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи

30 листопада 2016 року об 11-00 в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у навчальних закладах м. Києва. Порядком денним передбачалося представлення, експертиза й обговорення експериментальних педагогічних досліджень.

Рішенням експертної комісії затверджено заявки і програми на проведення дослідно-експериментальних робіт за темами:

1. «Організаційно-педагогічні умови художньо-естетичного розвитку учнів основної школи» ( експериментальна база: СЗШ № 245).
  2. «Виховуємо киянина» на основі впровадження програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Я – киянин» ( експериментальна база: ДНЗ № 696)

Члени експертної комісії та присутні  затвердили звіти про перебіг дослідно-експериментальної роботи за   наступними темами:

1.« Виховуємо киянина» на основі впровадження програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Я – киянин» (експериментальна база: ДНЗ № №  34 «Оріяна», 107, 565, 688, 762 «Либідь», 810.) ;

2.« Соціально-педагогічні аспекти організації інклюзивної освіти дітей зі зниженим слухом в умовах основної та старшої школи» (експериментальна база: СЗШ № 233).

3.« Школа повного дня» (експериментальна база: НВК «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням української мови – гімназія № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького»).

4.« Упровадження мультипрофільного навчання в ЗНЗ» (експериментальна база: СЗШ № 9, СШ №№  202, 247, 251 імені Хо Ши Міна, 252 імені Василя Симоненка).

Експертна комісія заслухала  та затвердила інформацію заступника голови експертної комісії, заступника директора ІППО КУБГ імені Бориса Грінченка С.В. Івашньової про припинення дослідно-експериментальної роботи за темою:

Морально-духовний розвиток учнів 5-9 класів на основі впровадження курсу «Християнська етика в українській культурі»).

Презентації виступів у розділі: Експертна рада -> Презентації ЕК.