Засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи

15 лютого 2017 року о 14-00 в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у навчальних закладах    м. Києва. Порядком денним передбачалося представлення, експертиза й обговорення експериментальних педагогічних досліджень.

Рішенням експертної комісії затверджено заявку і програму на проведення дослідно-експериментальної робот за темою:

1. «Програма розвитку професійної компетентності педагогічного персоналу навчального закладу»              ( експериментальна база: СЗШ № 182).

Члени експертної комісії та присутні  затвердили звіти про перебіг дослідно-експериментальної роботи за   наступними темами:

1 «Модель Столичного центру відкритої освіти в умовах розвитку інформаційного суспільства»   (експериментальна база: СЗШ № 81) ;

2.« Організаційні, психолого­педагогічні умови впровадження елементів е­навчання в школі» (експериментальна база: НВК № 143, Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер», гімназії №№ 179, 290, спеціалізовані школи № № 193, 234, 264, гімназія «Ерудит», Київська гімназія східних мов № 1, спеціальні загальноосвітні школи-інтернати №№ 4, 5, 11, ліцей-інтернат № 23 «Кадетський корпус»).

3.« Школа повного дня» (експериментальна база: СШ № 53).

4.« Формування професійної  орієнтації учнів у процесі викладання спеціального курсу «Надра землі (основи геології)» у середній загальноосвітній школі» (СЗШ № 256).

5.«Морально-духовний розвиток учнів 5-9 класів на основі впровадження курсу «Християнська етика в українській культурі». (Експериментальна база: СЗШ № 279).

6.«Упровадження елементів музейної педагогіки у навчально-виховну роботу сучасного ДНЗ». (Експериментальна база: ДНЗ № 444).

Наказ ДОНМС №144 від 23.02.2017 р.

Презентації виступів у розділі: Експертна рада -> Презентації ЕК.