Засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи

15 березня 2017 року о 11-00 в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у навчальних закладах  м. Києва. Порядком денним передбачалося представлення, експертиза й обговорення експериментальних педагогічних досліджень.

Рішенням експертної комісії затверджено заявку і програму на проведення дослідно-експериментальної робот за темою:

«Упровадження мультипрофільного навчання в старших класах загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва». Експериментальна база: Український колеж ім. В.О. Сухомлинського  (СШ № 272).

Члени експертної комісії та присутні  затвердили звіти про перебіг дослідно-експериментальної роботи за  наступними темами:

1.«Упровадження мультипрофільного навчання в старших класах загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва». Експериментальна база: НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей» № 20.;

2.«Виховуємо киянина» на основі впровадження програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Я – киянин». Експериментальна база: ДНЗ № 696.

Експертною комісією прийняте рішення про відтермінування розгляду стану перебігу ДЕР «Морально-духовний розвиток учнів 5-9 класів на основі впровадження курсу «Християнська етика в українській культурі», експериментальна база: СЗШ № 150. Питання перенесено на наступне засідання, де за результатами розгляду звіту створеною Робочою групою буде прийнято відповідне рішення.

Рішенням експертної комісії затверджено підсумкові звіти та прийнято рішення про завершення  дослідно-експериментальних робіт за темами:

1.Соціально-педагогічні умови впровадження «П3 технологій» у дошкільних навчальних закладах. Експериментальна база: ДНЗ №№ 225, 373, 425, 596, 643, 677, 686, 712, 726, НВК «Славута».

2.Реалізація інтегративно-діяльнісного підходу в навчально-виховному  процесі  початкової та основної школи на основі принципів науково-педагогічного проекту «Росток». Експериментальна база:  СШ №264.

3.Інтеграція змісту навчальних предметів засобами педагогічного дизайну. Експериментальна база: Кловський ліцей №77.

Наказ ДОНМС від 30.03.2017 р. № 274

Презентації виступів у розділі: Експертна рада -> Презентації ЕК.