Засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи

27 вересня 2017 року о 12-00 в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у навчальних закладах  м. Києва. Порядком денним передбачалося представлення, експертиза й обговорення експериментальних педагогічних досліджень.

Рішенням експертної комісії затверджено заявки і програми на проведення дослідно-експериментальної робот за темами:

1.«Програма розвитку професійної компетентності педагогічного персоналу навчального закладу». Експериментальна база: СШ № 80, СЗШ № 192, СЗШ № 215.

2.« Розвиток життєвої компетентності учнів у інноваційному освітньому просторі гімназії». Експериментальна база: гімназія № 59 імені О. М. Бойченка.

Члени експертної комісії та присутні  затвердили звіти про перебіг дослідно-експериментальної роботи за  наступними темами:

1.«Упровадження мультипрофільного навчання в старших класах загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва». Експериментальна база: СШ № 306, СЗШ № 62, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ», СШ № 329 «Логос» імені Г. Гонгадзе, гімназія № 290, Економіко-правовий ліцей, СШ № 173.

2.« Організаційно-педагогічні умови впровадження у середній загальноосвітній школі спеціальних класів для дітей з аутизмом». Експериментальна база: СЗШ № 231, СЗШ № 259.

3.« Проектування змісту і структури електронного навчально-книжкового комплексу для учнів початкової школи». Експериментальна база: Ліцей № 157.

4.«Формування здатності молодших школярів до творчої дослідницької діяльності. Експериментальна база: СШ № 71.

5.«Морально-духовний розвиток учнів 5-9 класів на основі впровадження курсу «Християнська етика в українській культурі». Експериментальна база: СЗШ № 12, ліцей-інтернат № 23 «Кадетський корпус», СЗШ № 219.

Рішенням експертної комісії затверджено підсумковий звіт та прийнято рішення про завершення  дослідно-експериментальної роботи за темами:

1.«Упровадження мультипрофільного навчання в середній загальноосвітній школі». Експериментальна база: СШ № 252, гімназія № 257 «Синьоозерна».

2.«Школа повного дня». Експериментальна база: СЗШ № 275 імені Кравчука Володимира.

3.«Модель мережевої профілізації старшої школи в умовах інноваційного розвитку сучасної освіти». Експериментальна база: СЗШ № 27, СЗШ № 95, СЗШ № 175.

4.«Організація тьюторського супроводу допрофесійної підготовки та профільного навчання в інклюзивному загальноосвітньому навчальному закладі». Експериментальна база: СЗШ № 168.

5.Формування загальнонавчальних компетентностей учнів на засадах інтегративно-діяльнісного підходу за науково-педагогічним проектом «Росток». Експериментальна база: СЗШ № 275.

6.Формування загальнонавчальних компетентностей учнів на засадах інтегративно-діяльнісного підходу за науково-педагогічним проектом «Росток». Експериментальна база: НВК №240 «Соціум».

Рішенням експертної комісії прийнято рішення про припинення дослідно-експериментальної роботи за темою:

«Морально-духовний розвиток учнів 5-9 класів на основі впровадження курсу «Християнська етика в українській культурі». Експериментальна база: СШ №87 імені О.П. Довженка.

Рішенням експертної комісії прийнято рішення про зміну наукового керівника дослідно-експериментальної роботи за темою:

«Розробка  психолого-педагогічної  системи  становлення творчого потенціалу особистості гімназиста». Експериментальна база: медична гімназія № 33.

Наказ ДОНМС від 02.11.2017 р. №1035