Засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у закладах освіти м. Києва.

21 лютого 2018 року о 12-00 в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у закладах освіти м. Києва. Порядком денним передбачалося представлення, експертиза й обговорення експериментальних педагогічних досліджень.

Рішенням експертної комісії затверджено заявки і програми на проведення дослідно-експериментальної робот за темами:
1. «Розвиток соціально-емоційної компетентності учнів закладів загальної середньої освіти».
Експериментальна база: СЗШ № 286.
2. «Програма розвитку професійної компетентності педагогічного персоналу закладу загальної середньої освіти».
Експериментальна база: НВК № 167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ступеня-гімназія), гімназія № 117 ім. Лесі Українки.
Члени експертної комісії та присутні затвердили звіти про перебіг дослідно-експериментальної роботи за наступними темами:
1. «Програма розвитку професійної компетентності педагогічного персоналу навчального закладу».
Експериментальна база: СЗШ № 182, СЗШ №286, НВК № 30 «Еконад».
2. «Модель методичного Центру відкритої освіти з програмування та веб-дизайну в середній школі».
Експериментальна база: НВК «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням української мови-гімназія № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького», спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови, школа І-ІІІ ступенів № 249, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики, школа І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 313 з поглибленим вивченням інформаційних технологій.
3. «Організаційно-педагогічні умови художньо-естетичного розвитку учнів основної школи».
Експериментальна база: СЗШ № 245.
4. «Система педагогічної підтримки обдарованої дитини в умовах багатопрофільного ліцею».
Експериментальна база: ліцей «Голосіївський» № 241.
5. «Організаційно-педагогічні умови інноваційного розвитку освітнього простору Кловського ліцею №77».
Експериментальна база: Кловський ліцей №77.
6. «Формування професійної орієнтації учнів у процесі викладання спеціального курсу «Надра земні (основи геології)» у середній загальноосвітній школі».
Експериментальна база: СЗШ №13 ім. І. Хитриченка.
7. «Упровадження мультипрофільного навчання в середній загальноосвітній школі».
Експериментальна база: СЗШ №225.

Рішенням експертної комісії затверджено підсумковий звіт та прийнято рішення про завершення дослідно-експериментальної роботи за темою:
1. «Виховуємо киянина на основі впровадження програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Я-киянин».
Експериментальна база: ДНЗ № 17, ДНЗ № 107, ДНЗ № 565, ДНЗ № 688, ДНЗ № 696, ДНЗ № 762 «Либідь», ДНЗ № 810, НВК «Оріяна».
2. «Упровадження моделі громадсько-активної школи в загальноосвітньому навчальному закладі».
Експериментальна база: СЗШ №103.

Рішенням експертної комісії прийнято рішення про припинення дослідно-експериментальної роботи за темами:
1. «Упровадження моделі громадсько-активної школи в загальноосвітньому навчальному закладі».
Експериментальна база: НВК №167.
2. «Використання елементів музейної педагогіки у навчально-виховному процесі ДНЗ: створення міні-музею хліба «Від зернини до хлібини».
Експериментальна база: ДНЗ №560.

Наказ ДОНМС від 22.02.2018 р. №146