Галина Василівна Шапаренко, старший науковий співробітник

shaparenkoГалина Василівна Шапаренко, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Освіта вища. До 1994 р. – співробітник Центрального науково-дослідного і проектно-технологічного інституту організації і техніки управління (ЦНИИТУ) м. Мінськ.
У період з 1994 по 2002 р. працювала вчителем інформатики в школах м. Києва.
З 2003 р. співробітник НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій.
Професійний і науковий інтерес – інклюзивна освіта.

Підготувала модуль «Інклюзивне навчання як забезпечення рівного доступу до якісної освіти» для курсів післядипломного підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
Автор статей і співавтор науково-методичних посібників для керівників навчальних закладів, педагогів.
Член експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи.
Нагороджена грамотами та подяками Київського університету імені Бориса Грінченка та Головного управління освіти і науки м. Києва.

Comments are closed.