Засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи

27 квітня 2017 року о 10-00 в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у навчальних закладах  м. Києва. Порядком денним передбачалося представлення, експертиза й обговорення експериментальних педагогічних досліджень.

Рішенням експертної комісії затверджено заявки і програми на проведення дослідно-експериментальної робот за темами:

1.«Програма розвитку професійної компетентності педагогічного персоналу навчального закладу». Експериментальна база: СЗШ № 286, НВК № 30 «ЕКОНАД», гімназія № 107 «Введенська»

2.«Упровадження мультипрофільного навчання в старших класах загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва». Експериментальна база: СЗШ № 292, гімназія № 107 «Введенська».

Члени експертної комісії та присутні  затвердили звіти про перебіг дослідно-експериментальної роботи за  наступними темами:

1.«Упровадження мультипрофільного навчання в старших класах загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва». Експериментальна база: СЗШ № 8.

2.« Розвиток проектної компетентності учнів засобами інтерактивного навчання». Експериментальна база: СШ № 98.

3.«Упровадження відкритої освіти у навчально-виховний процес вечірньої спеціальної школи». Експериментальна база: вечірня (змінна) спеціальна школа І-ІІ ступенів № 27.

4.«Психолого-педагогічний супровід дітей зі зниженим зором у класах із інклюзивним навчанням в умовах загальноосвітньої школи». Експериментальна база: СЗШ № 281.

5.«Соціально-педагогічні аспекти організації інклюзивної освіти дітей зі зниженим зором в умовах початкової школи». Експериментальна база: СЗШ № 226.

6.«Формування інноваційного освітнього простору української моделі початкової школи Монтессорі». Експериментальна база: НВК Монтессорі з поглибленим вивченням англійської мови.

7.«Морально-духовний розвиток учнів 5-9 класів на основі впровадження курсу «Християнська етика в українській культурі». Експериментальна база: СЗШ № 12.

Рішенням експертної комісії затверджено підсумковий звіт та прийнято рішення про завершення  дослідно-експериментальної роботи за темою:

1.«Взаємодія загальноосвітнього та вищого навчальних закладів з удосконалення підготовки майбутніх вчителів інформатики». Експериментальна база: СШ № 91.

Наказ ДОНМС №427 від 04.05.2017 р.

Презентації виступів у розділі: Експертна рада -> Презентації ЕК.