Статистична довідка за результатами соціологічного дослідження «думка респондентів щодо впровадження Е-підручників в освітній процес»

Соціологічне дослідження «Думка респондентів щодо впровадження е-підручників у освітній процес» відображає стан дослідно-експериментальної роботи «Організаційні, психолого-педагогічні умови впровадження елементів е-навчання в школі» у тих закладах освіти, які долучилися до проекту в грудні 2017 року.
Проект виконується відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту № 757 від 13.09.2016 року «Про організацію дослідно-експериментальної роботи «Організаційні, психолого-педагогічні умови впровадження елементів е-навчання в школі» у загальноосвітніх навчальних закладах».
Науковий керівник проекту – Воротникова І.П., доцент кафедри методики природничо-математичної освіти та технологій, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук. Соціологічне дослідження «Думка респондентів щодо впровадження е-підручників в освітній процес» проводилося ОСВІТНЬОЮ АГЕНЦІЄЮ МІСТА КИЄВА з 13 по 22 лютого 2018 року. У дослідженні взяли участь 12 закладів загальної середньої освіти міста Києва. Кількість респондентів становила 505 осіб, із них 90 учителів; 198 учнів 5-х класів; 217 батьків.

Соціологічне дослідження «Думка респондентів…”