Інструктивно-методичні рекомендації щодо проведення дослідження «Вивчення стану рівного доступу учнівської молоді до вибору та отримання STEM – професій»

Дослідження «Вивчення стану рівного доступу учнівської молоді до вибору та отримання STEM-професій» (далі – Дослідження) проводиться відповідно до п. 7 планування роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» на 2018 рік, затверджений наказом Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 27.12.2017 № 77 та на виконання н.1 наказу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 24 01.2018 № 3 «Про організацію та проведення дослідження «Вивчення стану рівного доступу учнівської молоді до вибору та о тримання STEM-професій».

Інструктивний матеріал (повний текст) містить посилання на Google-форми