Архів Світлана Івашньова

Щекатунова Ганна Дмитрівна, старший науковий співробітник

schekatunovaТелефон: +38 (044) 553-99-85
E-mail: h.shekatunova@kubg.edu.ua

Засідання Експертної комісії

Шановні колеги!

Чергове засідання Експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи відбудеться в середу,  26.10.2016 року,  об 11-00 в приміщенні Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, за адресою пр. П.Тичини, 17, ауд. 215.

Робоча нарада представників експериментальних ЗНЗ

21 жовтня 2016 року, о 15-30, в аудиторії 131 Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (пр. П. Тичини, 17)  відбудеться робоча нарада заступників директорів та психологів експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів, що беруть участь в дослідно-експериментальній роботі «Програма професійного розвитку педагогічного персоналу навчального закладу».

На нараді С.В. Івашньова,  заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук,  представить нові навчальні модулі психолого-педагогічного  спрямування та авторські тренінги, проведення яких заплановано на 2016-2017 н.р.

Старший науковий співробітник НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій , кандидат психологічних наук О.Л. Мерзлякова  надасть інформацію щодо психологічного інструментарію дослідження та порядок проведення опитувань в навчальних закладах.

Учасники узгодять порядок формування навчальних груп та графік проведення навчання.

До уваги науковців і педагогічних працівників спеціалізованих навчальних закладів!

bgr_meetings_groups22 березня 2016 р. о 1000 год. відбудеться планове розширене засідання педагогічної ради Київської спеціальної школи-інтернату № 16, присвячене висвітленню результатів дослідно-експериментальної роботи «Формування інноваційного корекційно-розвивального освітнього простору спеціальної школи», затвердженої наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА № 537 від 10.10.2014 р.

Порядком денним засідання передбачено обговорення авторських програм і варіативних модулів із трудового навчання «Елементи кухарської справи і художньої кулінарії», допрофесійної підготовки «Крок до успіху», «Елементи природознавства у позаурочний час», перегляд виставок учнівських робіт.

Місце проведення: м. Київ, вул. Депутатська,1, Київська спеціальна школа-інтернат № 16 (ст. метро Святошин)

Засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи

27 січня 2016 року об 11-00 в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у навчальних закладах м. Києва. Порядком денним передбачалося представлення, експертиза й обговорення експериментальних педагогічних досліджень.

Детальніше >>

Зміни в чинному законодавстві

16 січня 2016 року набрав чинності Закон України від 26.11.2015
№ 848-VIII «Про наукову і науково-технічну діяльність» (далі – Закон), який
15 січня ц. р. офіційно опубліковано у випуску № 6 (6260) газети Верховної Ради України «Голос України».  Цей Закон був розроблений для врегулювання низки проблемних питань у науковій сфері, а також удосконалення (модернізації) її законодавчого забезпечення.

Лист МОН України від 19.01.2016 № 1/11-36 «Щодо нової редакції Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність»

Закон України від 26.11.2015  № 848-VIII «Про наукову і науково-технічну діяльність»

До уваги керівників експериментальних навчальних закладів

Шановні колеги!

При підготовці звітів просимо звернути увагу на наступне:

 – відповідність назви теми дослідно-експериментальної роботи наказу, яким її затверджено;

– відповідність термінів, назв етапів  та завдань дослідно-експериментальної роботи затвердженій  заявці  та програмі дослідження;

 – наявність підпису наукового керівника, завіреного в установленому порядку.

Засідання міської експертної комісії 2 грудня 2015 року

IMAG0717

2 грудня 2015 року об 11-00 в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у навчальних закладах м.Києва. Порядком денним передбачалося представлення, експертиза й обговорення восьми експериментальних педагогічних досліджень.

Войцехівський М.Ф. Інноваційна модель професійного розвитку педагогічних кадрів м. Києва: презентація виступу

Буковська О.І. Формування творчої самостійності учнів початкової школи у межах навчально-виховного процесу спеціалізованої школи №71 м. Києва: презентація виступу

Калюжна І.П. Розкриття та розвиток потенціалу особистості в умовах шкільного середовища як інструмент індивідуалізації, соціалізації, професіоналізації старшокласників: презентація виступу

Якунін Я.Ю. Упровадження мультипрофільного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах: презентація виступу

Мішина А.С. Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими потребами (порушення мовлення) через упровадження інклюзивної освіти: презентація виступу

Підгорна С.В. Вплив інтегративно-діяльнісного підходу на розкриття та розвиток інтелектуальних здібностей особистості за науково-педагогічним проектом «Росток» : презентація виступу

Наказ № 738 від 07.12.2015 р.

Детальніше >>

Інформаційний збірник “Експериментальні педагогічні дослідження у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва”

zbirnik-ndlНДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій підготовлено інформаційний збірник “Експериментальні педагогічні дослідження у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва”.

Збірник містить коротку інформацію про експериментальні педагогічні дослідження регіонального рівня, які проходять апробацію в загальноосвітніх навчальних закладах столиці. Розкрито сутність дослідно-експериментальної роботи в близько двохстах освітніх закладах столиці, представлено науковий апарат дослідження, мету, завдання та очікувані результати, висвітлено провідні напрями наукового пошуку.

Видання адресовано керівникам навчальних закладів, педагогам-практикам, батькам, науковцям, методистам, викладачам вищої школи та студентам, що вивчають педагогічні дисципліни.

Збірник “Експериментальні педагогічні дослідження у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва”

Нарада методистів

24.11.2015 р., о 15 годині 30 хвилин, за адресою м. Київ, пр. П.Тичини, 17,  в аудиторії 105, відбулась  нарада з питань супроводу дослідно-експериментальної роботи в закладах освіти. Для участі в нараді були запрошені методисти, що відповідають за інноваційну діяльність в закладах освіти, завідувач НДЛ експериментальної педагогіки і педагогічних інновацій, кандидат педагогічних наук С.В.Івашньова, старший науковий співробітник НДЛ експериментальної педагогіки і педагогічних інновацій Г.В. Шапаренко та завідувач НМЦ дошкільної та початкової освіти Л.В. Кравчук.

Учасники наради обговорили окремі питання, що стосуються підготовки звітів, оформлення заявок на проведення дослідно-експериментальної роботи в закладах освіти та організації науково-методичного супроводу.  Завідувач НДЛ експериментальної педагогіки і педагогічних інновацій, кандидат педагогічних наук С.В.Івашньова проінформувала присутніх про хід підготовки дистанційного курсу «Організація дослідно-експериментальної  роботи в закладах освіти». Завідувач НМЦ дошкільної та початкової освіти Л.В. Кравчук розповіла про організацію навчання педагогічних працівників, що приймають участь у апробації експериментального курсу «Культура добросусідства».