Інформаційний збірник “Експериментальні педагогічні дослідження у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва”

zbirnik-ndlНДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій підготовлено інформаційний збірник “Експериментальні педагогічні дослідження у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва”.

Збірник містить коротку інформацію про експериментальні педагогічні дослідження регіонального рівня, які проходять апробацію в загальноосвітніх навчальних закладах столиці. Розкрито сутність дослідно-експериментальної роботи в близько двохстах освітніх закладах столиці, представлено науковий апарат дослідження, мету, завдання та очікувані результати, висвітлено провідні напрями наукового пошуку.

Видання адресовано керівникам навчальних закладів, педагогам-практикам, батькам, науковцям, методистам, викладачам вищої школи та студентам, що вивчають педагогічні дисципліни.

Збірник “Експериментальні педагогічні дослідження у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва”

One comment