Засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи

20 грудня 2017 року о 12-00 в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у закладах освіти м. Києва. Порядком денним передбачалося представлення, експертиза й обговорення експериментальних педагогічних досліджень.

Рішенням експертної комісії затверджено заявку і програму на проведення дослідно-експериментальної робот за темою:
1.« Розвиток соціально-емоційної компетентності учнів закладів загальної середньої освіти». Експериментальна база: спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85, середня загальноосвітня школа № 215, середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №182, навчально-виховний комплекс № 30 «ЕкоНад» (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія).

Рішенням експертної комісії затверджено підсумковий звіт та прийнято рішення про завершення дослідно-експериментальних робіт за темами:
1.« Удосконалення змісту та методики реалізації навчально-виховного процесу «Школа повного року навчання ». Експериментальна база: спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 23.
2. «Формування інноваційного корекційно-розвивального освітнього простору спеціальної школи». Експериментальна база: Київська спеціальна школа-інтернат № 16.

Рішенням експертної комісії прийнято рішення про припинення дослідно-експериментальної роботи за темою:
1.« Розробка психолого-педагогічної системи становлення творчого потенціалу особистості гімназиста ». Експериментальна база: медична гімназія № 33.

Наказ ДОНМС №1179 від 26.12.2017 р.