Засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у закладах освіти м. Києва.

21 серпня 2018 року о 11-00 в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у закладах освіти м. Києва. Порядком денним передбачалося представлення, експертиза й обговорення експериментальних педагогічних досліджень.

1. Рішенням експертної комісії затверджено заявку і програму на проведення дослідно-експериментальної роботи за темами:

1.1 «Програма розвитку педагогічного персоналу навчального закладу»
Експериментальна база: навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» м. Києва.

1.2 «Впровадження допрофільного диференційованого навчання в умовах ЗЗСО»
Експериментальна база: ЗЗСО №8, ЗЗСО №80.

1.3 «Упровадження мультипрофільного навчання в ЗЗСО».
Експериментальна база: ЗЗСО №162 м. Києва, гімназія №34 «Либідь» ім. Віктора Максименка.

2. Рішенням експертної комісії  прийнято рішення про завершення дослідно-експериментальних робіт за темами:

2.1 «Формування професійної орієнтації учнів у процесі викладання спеціального курсу «Надра земні (основи геології)» у середній загальноосвітній школі».
Експериментальна база: СЗШ №13.

2.2 «Організаційно-педагогічні умови діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах спеціальних класів для дітей з розладами спектру аутизму».
Експериментальна база: ЗЗСО №231, ЗЗСО №259.

3. Рішенням експертної комісії затверджено підсумкові звіти та прийнято рішення про завершення дослідно-експериментальних робіт за темою:

«Впровадження мультипрофільного навчання в середній загальноосвітній школі». Експериментальна база: спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 189 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов м. Києва, школа І-ІІІ ступенів №212 м. Києва, школа І-ІІІ ступенів №306 м. Києва, школа І-ІІІ ступенів № 238 м. Києва, гімназія «Києво-Могилянський колегіум», СЗШ І-ІІІ ступенів №158 м. Києва, школа І-ІІІ ступенів №225 м. Києва, школа І-ІІІ ступенів № 282 м. Києва, школа І-ІІІ ступенів № 119 м. Києва, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №264 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва, спеціалізована школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням природничих наук №293 м. Києва, Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступенів м. Києва, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №207 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва, школа І-ІІІ ступенів № 190 м. Києва.

Наказ ДОН від 04.09.2018 р №619