Сергій В’ячеславович Якубов, науковий співробітник

yakubovСергій В’ячеславович Якубов,  науковий співробітник науково-дослідної лабораторії експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Освіта вища. До листопада 2008 року працював директором комунального підприємства «Інформатика» у Солом’янському районі м. Києва. З листопада 2008 року співробітник НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій.
Професійний та науковий інтерес – упровадження інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) у навчальний процес вищих та середніх навчальних закладів.

Підготував Концепцію розвитку ІКТ в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського Університету імені Бориса Грінченка на період 2009 – 2011 роки. За розробку Концепції був нагороджений Грамотою Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
Розробив та упровадив комплекс заходів для створення та розвитку платформи дистанційного навчання, з метою упровадження відповідної форми навчання слухачів в Інституті післядипломної педагогічної освіти КУ імені Бориса Грінченка. В період з березня 2009 року по теперішній час забезпечив розміщення на платформі дистанційного навчання 72 дистанційних курсів для слухачів ІППО, розроблених професорсько-викладацьким складом Інституту, а також забезпечив адміністрування платформи дистанційного навчання. Є автором настановного курсу для вивчення основ проведення навчального процесу на основі упровадженої платформи дистанційного навчання.
В період 2009-2011 роки був науковим консультантом дослідно-експериментальної роботи «Упровадження дистанційної форми навчання в загальноосвітній школі», керівництво даною роботою здійснював Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. З 2012 року по даний час є науковим консультантом дослідно-експериментальної роботи «Упровадження елементів дистанційного навчання в загальноосвітніх школах м. Києва», що є частиною Програми «Столична освіта у 2011-1015 р,»
Є автором декількох наукових статей та методичних розробок з питань упровадження дистанційної форми навчання.
Член експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у закладах освіти м. Києва.
Нагороджений подякою ректора Київського університету імені Бориса Грінченка.

Comments are closed.