Засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи

26 жовтня 2016 року об 11-00 в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у навчальних закладах м. Києва. Порядком денним передбачалося представлення, експертиза й обговорення експериментальних педагогічних досліджень.

Рішенням експертної комісії затверджено заявку і програму на проведення дослідно-експериментальної роботи за темою:

• «Програма розвитку професійної компетентності педагогічного персоналу навчального закладу» ( експериментальна база: ліцей № 241 «Голосіївський»).

Члени експертної комісії та присутні  затвердили звіти про перебіг дослідно-експериментальної роботи за   наступними темами:

1.« Модель методичного Центру відкритої освіти з програмування та веб-дизайну в середній школі» (експериментальна база: гімназія № 39, СШ №№ 207, 250, 313; СЗШ №№ 249, 263 імені Євгена Коновальця) ;

2.« Формування інноваційного корекційно-розвивального освітнього простору спеціальної школи» (експериментальна база: Київська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 16).

Презентації виступів у розділі: Експертна рада -> Презентації ЕК.

Експертна комісія заслухала  та затвердила інформацію заступника голови експертної комісії, заступника директора ІППО КУБГ імені Бориса Грінченка С.В. Івашньової про завершення дослідно-експериментальної роботи за темою:

• “Тьюторська підтримка у сучасній школі“ (приватна школа «Афіни»).

Експертна комісія заслухала  та затвердила інформацію заступника голови експертної комісії, заступника директора ІППО КУБГ імені Бориса Грінченка С.В. Івашньової про припинення дослідно-експериментальної роботи за темою:

• “Умови розвитку інтелектуально обдарованих дітей в інноваційному освітньому просторі Оболонського району “(ДНЗ №№ 661, 263, 531, 527, 190, 660, 668, 636, 579, 523, 685; СЗШ №№ 9, 232, 240; гімназія «Оболонь», санаторна школа-інтернат № 22, позашкільний навчальний заклад «Сфера»).