Засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи

29 листопада 2017 року о 12-00 в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи у закладах освіти м. Києва. Порядком денним передбачалося представлення, експертиза й обговорення експериментальних педагогічних досліджень.

Рішенням експертної комісії затверджено заявки і програми на проведення дослідно-експериментальної робот за темами:
1.«Програма розвитку професійної компетентності педагогічного персоналу навчального закладу». Експериментальна база: СЗШ № 243.
2.« Організаційні, психолого-педагогічні умови впровадження елементів е-навчання в школі». Експериментальна база: гімназія №315, Київська інженерна гімназія, спеціалізована школа № 23, Ліцей №208, спеціалізована школа-інтернат №14, Ліцей №198 «ЕКО», гімназія біотехнологій №177, ліцей №38 ім. В.М. Молчанова, ліцей «Голосіївський» №241, навчально-виховний комплекс №240 «Соціум», спеціалізована школа №47, гімназія №107 «Введенська»
Члени експертної комісії та присутні затвердили звіти про перебіг дослідно-експериментальної роботи за наступними темами:
1.« Організаційні, психолого-педагогічні умови впровадження елементів е-навчання в школі». гімназії № № 143,179, 290, спеціалізовані школи № № 193, 234, 264, гімназія «Ерудит», Києво-Печерський ліцей «Лідер» № 171, Київська гімназія східних мов № 1, спеціальні загальноосвітні школи-інтернати № № 4, 5, 11, ліцей-інтернат № 23 «Кадетський корпус».
2.« Вплив вправ на баламетричній дошці на успішність дітей у навчанні». Експериментальна база: Комунальний заклад НВК «Школа І ступеня – гімназія Потенціал».
3.« Формування культури здорового способу життя учнів в умовах білінгвального навчального закладу». Експериментальна база: НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей» № 20.
4.« Морально-духовний розвиток учнів 5-9 класів на основі впровадження курсу «Християнська етика в українській культурі». Експериментальна база: СШ № 12.
Рішенням експертної комісії затверджено підсумковий звіт та прийнято рішення про завершення дослідно-експериментальної роботи за темою:
1.« Школа повного дня». Експериментальна база: СШ № 53.
Рішенням експертної комісії прийнято рішення про припинення дослідно-експериментальної роботи за темами:
1.«Морально-духовний розвиток учнів 5-9 класів на основі впровадження курсу «Християнська етика в українській культурі». Експериментальна база: ліцей-інтернат № 23 «Кадетський корпус», СЗШ № 219.
2. «Впровадження мультипрофільного навчання в середній загальноосвітній школі». Експериментальна база: Фінансовий ліцей.

Наказ ДОНМС від 12.12.2017 р. №1143